LAT RUS

baneris-16

Tīrīšana ar tvaiku

Perfekti tīrs it viss, cilvēkam un videi draudzīgs risinājums

Tīrīšana ar tvaiku gūst arvien lielāku popularitāti, pateicoties savai efektivitātei, kā arī nekaitīgajai ietekmei uz dabu un apkārtējo vidi.

Būtiskākais, ar ko šis tīrīšanas veids atšķiras no citiem profesionālās tīrīšanas veidiem, ir tas, ka, tīrot ar tvaiku, netiek izmantotas ķīmiskas vielas, tajā pašā laikā pilnībā tiek iznīcinātas visa veida baktērijas.

Tīrīšanas ar tvaiku speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana ir bez maksas! Uzņemamies atbildību par savu darbu – ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par EUR 142 000

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Svarīgākās tīrīšanas ar tvaiku priekšrocības:

  • Iespējams notīrīt jebkura veida virsmas

  • Antialerģiska

  • Draudzīga videi un nekaitīga cilvēkiem

  • Ātri iztīra grūti aizsniedzamas vietas

  • Energoefektīva

  • Nav nepieciešama pēcapstrāde

Tīrīšana ar tvaiku – no mīksta dīvāna līdz pat jumta korei

Ar tvaika tīrīšanu izcilu rezultātu panāksim jebkurai virsmai! Pateicoties spēcīgajai tvaika strūklai (līdz pat 8 bāru tvaika spiediens) un daudzveidīgajiem tvaika tīrīšanas iekārtas uzgaļiem, ir iespējams piekļūt visgrūtāk aizsniedzamajām vietām. Tvaiks spiediena ietekmē spēj iekļūt visās spraugās starp virsmu un netīrumiem, lai cik mikroskopiskas tās būtu.

Ikviens ir saskāries ar situāciju, kad jāiztīra savienojuma vietas starp flīzēm, un zina, cik daudz laika un dažādu papildlīdzekļu tas prasa. Ar tvaiku viss notiek ērti, vienkārši un acumirklī. Tvaiks „izēd” pat vissīkākos netīrumus, neatstājot traipus vai nogulsnes.

Tīrīšana ar tvaiku „atjaunos” jūsu mīkstās mēbeles un paklāju. Pēc tīrīšanas ar tvaiku dīvāns būs teju kā jauns un paklājs – atkal mīksts un pūkains. Tvaiks ne tikai iztīrīs, bet arī iznīcinās putekļu ērcītes un uzkrātās baktērijas. Pēc tīrīšanas ar tvaiku Jūs jutīsiet un redzēsiet, cik viss atkal ir svaigs un tīrs.

Tīrīšana ar tvaiku – maksimāla efektivitāte rūpnieciskajās un sanitārajās telpās

Eļļas traipi aiz darbagaldiem, tauku nosēdumi ventilācijā, netīrumu kārta uz rūpnieciskajām iekārtām? Tā ir pagātne! Nekas nav jāpārvieto, jāatbīda, lai tiktu klāt, jo ar tvaika tīrīšanu un speciālajiem uzgaļiem var iztīrīt pilnīgi visas, pat visgrūtāk aizsniedzamās, vietas.

Nav nepieciešams nedz ilgstošs sagatavošanās process, nedz jākavē Jūsu laiks pēc darbu veikšanas, lai telpās varētu uzturēties, kā tas ir gadījumos, kad tīrīšanas procesā izmanto ķīmiskas vielas. Tādējādi tīrīšana ar tvaiku ir pareizā izvēle arī sanitāro telpu (medicīnas iestādes, bērnudārzi) un lielo virtuvju (restorāni, ēdnīcas) uzkopšanā.

Tīrīšana ar tvaiku – Jaudīgi un energotaupīgi

Elektroenerģijas patēriņš ir nepieciešams tikai ūdens uzsildīšanai, jo tīrīšanas iekārtā iebūvētais boilers nodrošina nepārtrauktu iekārtas darbību līdz pat 24 stundām. Un iztīrīts tiek viss, arī grūti aizsniedzamas vietas, profesionāli, efektīvi un par izdevīgām cenām!

 mēbeļu tīrīšana ar tvaiku – Rīga, Jūrmala, Ogre  grīdas u.c. flīžu tīrīšana ar tvaiku – Ventspils. Liepāja, Jelgava virtuves tīrīšana ar tvaiku – Sigulda, Cēsis, Ādaži  virtuves un paklāju tīrīšana ar tvaiku – Lielvārde, Valmiera telpu tīrīšana ar tvaiku – Tukums, Piņķi
Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Tīrīšana ar tvaiku  0.75 - 3.50 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Esat aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām tieši Jūsu objekta tīrīšanai ar tvaiku. Varat iepazīties arī ar pārējiem mūsu uzņēmuma sniegtajiem uzkopšanas pakalpojumiem – varbūt atrodat piemērotāku tīrīšanas veidu tieši Jūsu gadījumam.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000