LAT RUS

Telpu ģenerālās tīrīšanas pakalpojumi, cena

Ģenerālā tīrīšana

Nodrošinām jebkuru telpu profesionālu ģenerālo tīrīšanu un dezinficēšanu. Veicam arī uzkopšanas darbus pēc dažāda veida pasākumiem un to laikā - banketu, kāzu, jubileju u.c.

Telpu ģenerāltīrīšanas pakalpojumi:

  •     dzīvojamās telpās (viesistabā, guļamistabā);
  •     ražošanas un noliktavu telpās;
  •     biroju un sabiedriskajās telpās;
  •     viesu namos, viesnīcās, pirtīs, saunās
  •     un jebkurās citās telpās atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Speciālista konsultācija, objekta apskate un ģenerālās tīrīšanas tāmes sastādīšana - bez maksas!

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Jebkurā telpā periodiski ir jāveic ģenerālā tīrīšana. Ģenerāltīrīšanas darbi ir ļoti apjomīgi, laikietilpīgi un prasa krietnas zināšanas un līdzekļus, ja tos darāt saviem spēkiem. Tādēļ, taupot savu spēku, laiku un naudu, uzticiet šo apjomīgo tīrīšanas procesu profesionāļiem!

Mūsu rīcībā ir nepieciešamie darbaspēka resursi, speciāls inventārs un tehnika, lai kvalitatīvi un operatīvi veiktu šāda veida darbus. Kopīgi ar Jums izrunāsim nepieciešamo un vēlamo darbu apjomu, apsekosim vietu, vienosimies par Jums izdevīgu laiku un termiņu.

Uzziniet par visām mūsu iespējām uzkopšanas un tīrīšanas jomā - visi mūsu uzņēmuma sniegtie uzkopšanas pakalpojumi. Kā arī esat laipni aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām tieši Jūsu telpu ģenerālajai tīrīšanai.

 Pakalpojumi: Telpu ģenerālā tīrīšana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Telpu ģenerālās tīrīšanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Ģenerālā uzkopšanas un tīrīšanas uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Telpu ģenerālās tīrīšanas firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Telpu tīrīšanas serviss, cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Ģenerālās tīrīšanas pakalpojuma cena

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Ģenerālā tīrīšana  0,75 - 3,50 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000