LAT RUS

 Pakalpojumi: Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana pie klienta, cena

Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana

Mēs piedāvājam dažāda veida mīksto mēbeļu DZIĻO ķīmisko tīrīšanu ar ES sertificētu, Itālijā ražotu profesionālo tehniku un apstrādes līdzekļiem.

Mīksto mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumus nodrošinām:

  •     birojos,
  •     viesnīcās,
  •     kinoteātros,
  •     dzīvojamās un citās telpās.

Veicot mīksto mēbeļu un matraču DZIĻO ķīmisko tīrīšanu, spējam iztīrīt teju jebkuru traipu, arī atbrīvot no košļājamās gumijas un neitralizēt visdažādākās smakas. Pēc tīrīšanas mēbeles atgūs izskatu, kā arī iegūs svaigu aromātu.

Ķīmisko tīrīšanu nodrošinām, izbraucot pie klienta.

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Kas ir mēbeļu DZIĻĀ ķīmiskā tīrīšana

Vīna, eļļas, tauku, tintes, kafijas traipi, košļājamā gumija u.c. vielas - tas viss mūsu tīrīšanas tehnoloģijai ir nieks. Mēs tīrām vēl dziļāk!

Mīkstās mēbeles sevī uzkrāj ne tikai traipus, bet arī daudzus citus "brīnumus", kas ar aci nemaz nav saskatāms, tomēr, laikam ejot, tas var atstāt iespaidu arī uz cilvēka veselību. Tādēļ mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas procesā pielietojam speciālu DZIĻO tīrīšanas tehnoloģiju, ar kuras palīdzību tiek iztīrīts mēbeļu mīkstais materiāls vairāku centimetru dziļumā.

Mūsu speciālisti precīzi novērtēs nepieciešamo tīrīšanas metodi un pielietojamos tīrīšanas līdzekļus atkarībā no mēbeļu veida, materiāla, pildījuma un nolietojuma pakāpes, kā arī vienmēr tiks pielietoti profesionāli mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzekļi un aprīkojums.

Mēbeļu DZIĻĀS ķīmiskās tīrīšanas cenas:

  •     krēsls - no 1,50 līdz 3,00 EUR/gab.
  •     klubkrēsls - no 3,00 līdz 7,00 EUR/gab.
  •     dīvāns - no 20,00 līdz 60,00 EUR/gab.
  •     stūra dīvāns - no 60,00 līdz 85,00 EUR/gab.

* Visas mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas cenas ir norādītas EUR bez 21% PVN.

 Pakalpojumi: Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana pie klienta - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā
Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana  1,50 - 85,00 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Lai noskaidrotu precīzas cenas un mūsu iespējas par tieši Jūsu mīksto mēbeļu DZIĻO tīrīšanu, sazinieties ar speciālistiem. Kā arī esat aicināti iepazīties ar pārējiem mūsu uzņēmuma profesionālajiem uzkopšanas pakalpojumiem.

MARIX M - RŪPĒS PAR NOSKAŅOJUMU, HARMONIJU UN VESELĪBU

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000