LAT RUS

Pakalpojumi: Grīdas vaskošana

Grīdas seguma vaskošana

Ietaupiet vaskojot! Regulāri veicot grīdas seguma vaskošanu, Jūs ne tikai saudzējat tā izskatu un kalpošanas mūžu, bet arī taupāt savu laiku un naudu!

Nodrošinām šādu grīdas segumu vaskošanu:

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Taupiet vaskojot, taupiet ar Marix M

Ekonomiski daudz izdevīgāk ir regulāri uzklāt grīdas segumam jaunu vaska kārtu nekā tērēt naudu jauna seguma ieklāšanai, kas nonēsāts salīdzinoši ātri.

Vasks aizsargā grīdas virsmu no fiziskiem (skrāpējumi, berze, iespiedumi utt.) un ķīmiskiem (šķidrumi, sadzīves ķīmija utt.) bojājumiem. Ķīmiskas vai fiziskas iedarbības rezultātā netiek bojāts grīdas segums, bet gan vaska kārta, kas uzklāta uz tā. Sabojāto vasku, savukārt, var noņemt un uzklāt no jauna.

Vasks nodrošina virsmu pret slīdamību gan slapjos, gan sausos apstākļos. Vaskotu grīdas virsmu ir vieglāk kopt ikdienā. Vasks virsmai nodrošina īpašu spožumu, kas ļauj tai izskatīties jaunākai. Vasku iespējams ik pa laikam uzpulēt, lai atjaunotu tā spīdumu, neveicot atkārtotu vaskošanu.

 Pakalpojumi: Grīdu vaskošana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Grīdu vaskošanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Grīdas segumu vaskošanas uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Grīdas vaskošanas firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Grīdas vaskošanas serviss - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Grīdas seguma vaskošanas cena

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Grīdas segumu vaskošana  0,85 - 1,50 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu par vaskošanas iespējām un cenām tieši Jūsu grīdas segumam. Kā arī šeit varat uzzināt par visiem mūsu uzņēmuma uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumiem.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000