LAT RUS

Baseina tīrīšanas pakalpojumi, cena

Baseinu tīrīšana

Piedāvājam visu veidu baseinu regulārās tīrīšanas un ģenerāltīrīšanas pakalpojumus, pielietojot specializētus līdzekļus ar dezinficējošām īpašībām. Strādājam ar sertificētu un profesionālu inventāru.

Baseina tīrīšanas rezultātā iegūsiet:

  •     pilnībā attīrītas baseina flīzes;
  •     rūpīgi iztīrītas spraugas un grūti pieejamās vietas baseinā un ūdens notekās;
  •     dezinficētu baseina vidi.

Tīrīšanas speciālista konsultācijas, objekta apskate un tāmes sastādīšana ir bez maksas!

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Neatkarīgi no tā, kādam mērķim ir ierīkots baseins - kā peldvieta vai kā dekoratīvs dizaina elements ēkā, nepieciešams regulāri un pareizi rūpēties gan par baseina vizuālo izskatu, gan tehnisko pusi.

Ūdenī esošo ķīmisko vielu, baktēriju un apkārtējo faktoru iedarbībā baseinos veidojas un uz virsmas uzkrājas netīrumu nogulsnes un gļotas, no kā baseinus nepieciešams ik pa laikam attīrīt.

Baseina tīrīšanu ieteicams veikt vismaz 1 reizi gadā vai biežāk, atkarībā no ūdens kvalitātes un citiem ietekmējošiem faktoriem. Regulāra baseina tīrīšana pasargās to no baktēriju vairošanās, nogulsnēm un nepatīkamiem aromātiem.

Īpašu uzmanību pievēršam peldbaseinu tīrīšanai, kā arī izmantotajiem līdzekļiem un aprīkojumam, lai iegūtu nevainojami tīru, videi un cilvēkiem nekaitīgu un higiēnisku vidi.

 Pakalpojumi: Baseina tīrīšana un uzkopšana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Baseina tīrīšanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Baseina flīzes tīrīšana - uzņēmuma pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Baseinu tīrīšanas firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Baseinu tīrīšanas serviss, cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Baseinu tīrīšanas cenas

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Baseinu tīrīšana  pēc vienošanās
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Laipni aicināti uzdot jautājumus un noskaidrot mūsu iespējas un cenas par tieši Jūsu baseina tīrīšanu. Kā arī uzziniet par visiem mūsu uzņēmuma profesionālajiem uzkopšanas pakalpojumiem.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000