LAT RUS

Uzkopšanas uzņēmums SIA „MARIX M” sniedz pilnu profesionālās uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma personāls ir pieredzes bagāts, kvalificēts, ar vēlmi strādāt un pilnveidoties.

Mūsu uzņēmuma prioritāte ir augsta kvalitāte un individuāla, operatīva pieeja katram klientam. Lai darbus paveiktu nevainojami, uzņēmuma rīcībā ir daudzpusīga tehniskā bāze ar profesionālu un inovatīvu aprīkojumu.

Uzkopšanas uzņēmums SIA „MARIX M” ir dibināts 2008.gadā, un šobrīd pastāvīgo klientu skaits ir vairāk kā 145 uzņēmumi un privātpersonas. Lielākā daļa klientu ar mums sadarbojas jau daudzu gadu garumā gan regulārai telpu uzkopšanai ikdienā, gan ģenerāltīrīšanas darbu veikšanai.
    
Mūsu uzkopšanas uzņēmumam uzticas arī valsts un pašvaldības institūcijas, jo spējam nodrošināt ne tikai augstāko kvalitāti un visizdevīgāko cenu, bet arī plašāko pakalpojumu spektru. Tieši mūsdienīgās un inovatīvās uzkopšanas un tīrīšanas iekārtas ir tās, kas ļauj samazināt izpildes laiku, reizē palielinot darba efektivitāti.

Nepārprotami, par katru uzņēmumu runā galvenokārt paveiktie darbi. Arī mums uzticas Latvijā atpazīstami un prestiži uzņēmumi, tādi kā Radisson Blue Hotel, Mūsa Motors Rīga, Izoterms, Multikino, Cinamon un daudzi citi.

Esat laipni gaidīti uz sadarbību ar uzkopšanas uzņēmumu Marix M arī jūs!

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000