LAT RUS

Pakalpojumi: Grīdas vaskošana

Marmora vaskošana

Piedāvājam marmora grīdas vaskošanu, lai uz ilgu laiku pasargātu marmora dabas doto, trauslo estētisko pievilcību.

Ieguvumi no regulāras marmora grīdas vaskošanas:

  •     vaskotu grīdu ir viegli kopt ikdienā,
  •     vasks pasargā marmoru no nolietošanās un
  •     saglabā marmora dabiskumu.

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Vasks ir gandrīz visu marmora kopšanas līdzekļu sastāvā, tomēr tikai ar pareizajiem materiāliem un iekārtām ir iespējams panākt vēlamu un ilgnoturīgu rezultātu. Vasks marmora grīdai piešķir īpašu spīdumu, palīdz saglabāt tā dabisko krāsu un nodrošina ilgmūžību.

Tāpat vasks ir viela, kas atgrūž ūdeni, un, aizpildot marmora poras ar vasku, tas tiek pasargāts no mitruma, skābju, sārmu iekļuves akmenī. Vasks kalpo kā buferis starp virsmu un abrazīviem elementiem.

Marmora grīdas, ko mēs apstrādājam ar speciāli šim mērķim paredzētu augstākās kvalitātes vasku, ir viegli kopt ikdienā. Pilnīgi pietiek tikai ar ūdeni, un grīda ātri un viegli atkal būs tīra.

 Pakalpojumi: Marmora grīdas vaskošana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Marmora grīdas vaskošanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Marmora grīdu vaskošanas uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Marmora grīdas vaskošanas firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Marmora grīdas vaskošanas serviss, Grīdas kopšana ar vasku cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Marmora vaskošanas pakalpojuma cena

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Marmora vaskošana  0,85 - 1,50 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu par vaskošanas iespējām un cenām tieši Jūsu grīdas segumam. Kā arī šeit varat uzzināt par visiem mūsu uzņēmuma uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumiem.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000