LAT RUS

Pakalpojumi: Grīdas vaskošana

Linoleja vaskošana

Linoleja vaskošana ir īpaši aktuāla telpās ar lielu noslodzi. Kā arī tad, ja Jums ir dārgs augstākā labuma linolejs, - lai tas saglabātu savu sākotnējo skaistumu pēc iespējas ilgāk.

Linoleja vaskošanas rezultātā tiek aizpildītas linoleja poras, padarot virskārtu līdzenu un blīvu. Saskarsmē ar mitrumu vai abrazīvām vielām netiek bojāts linolejs, bet gan tikai vaska kārta.

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Linolejs, salīdzinot ar citiem grīdas seguma veidiem, popularitāti ir ieguvis relatīvi nesen. Tas ir salīdzinoši lēts un praktisks materiāls, neprasa lielas rūpes ikdienas kopšanā. Neskatoties uz to, pareiza linoleja kopšana ir nozīmīga, ja nevēlaties jau pēc īsa laika veikt grīdas seguma nomaiņu.

Izšķir divu veidu linolejus:

  •     dabīgais linolejs un
  •     PVC linolejs.

Dabīgā linoleja sastāvā ir dabīgas vielas - sveķi, linsēklu eļļa, korķa koka milti, džutas audums, kaļķakmens un citi dabiski materiāli, kas  izstrādājumam piešķir krāsu. Dabīgais linolejs ir plāns un salīdzinoši blīvs. Toties neapstrādāts dabīgais linolejs var uzsūkt uz tā nonākušās vielas.

PVC linoleja izgatavošanai izmanto ķīmiski iegūtas izejvielas. Pats linolejs ir biezāks, salīdzinot ar dabīgo, un arī mīkstāks. Tātad vieglāk bojājas abrazīvu vielu ietekmē.

Tāpēc, vai Jums ir dabīgais vai PVC linolejs, tam ir vajadzīga regulāra kopšana. Regulāri atjaunot linoleja vaska kārtu, nešaubīgi, ir izdevīgāk nekā iegādāties jaunu grīdas segumu vai samierināties ar sabojātu linoleju.

Pirms veikt linoleja grīdas vaskošanu,

  1.     noteiksim linoleja veidu;
  2.     izvērtēsim grīdas ikdienas noslodzi atkarībā no telpas pielietojuma;
  3.     sagatavosim grīdu apstrādei (tīrīšana);
  4.     veiksim vaskošanas darbus ar augstākās kvalitātes materiāliem.
 Pakalpojumi: Linoleja grīdas vaskošana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Linoleja grīdas vaskošanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Linoleja grīdu vaskošanas uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Linoleja grīdu vaskošana firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Linoleja kopšana ar vasku - Linoleja vaskošana cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Linoleja grīdas vaskošanas cena

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Linoleja vaskošana  0,85 - 1,50 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu par vaskošanas iespējām un cenām tieši Jūsu grīdas segumam. Kā arī šeit varat uzzināt par visiem mūsu uzņēmuma uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumiem.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000