LAT RUS

Firmas atbildība un darba kvalitāte

Uzkopšanas firma SIA „MARIX M” ar lielu atbildību attiecas pret savu darbu, tajā skaitā ļoti lielu daļu uzmanības velta tam, lai klientiem nodrošinātu mūsdienīgu tīrīšanu un uzkopšanu visaugstākajā kvalitātē.

Mūsu uzkopšanas firma izmanto tikai ES un Latvijā sertificētu profesionālo aprīkojumu un tikai augstākās kvalitātes tīrīšanas līdzekļus, kas atbilst visām ES normām un prasībām.

ES standartiem atbilst ne tikai uzkopšanas aprīkojums un inventārs, bet arī personāls tiek apmācīts atbilstoši kvalitātes un darba drošības standartiem. Firmas darbinieki regulāri papildina savas zināšanas, iemaņas un prasmes specializētos semināros gan Latvijā, gan citās ES valstīs.

Tā kā uzkopšanas firma SIA „MARIX M” lepojas ar plašu darbības spektru, tad zināšanas un iemaņas tiek papildinātas gan darbā ar jaunākajām uzkopšanas tehnoloģijām, aprīkojumu un tehnikas pielietošanu, gan par ķīmisko vielu pareizu, nekaitīgu un efektīvu izmantošanu.

Mūsu tīrīšanas un uzkopšanas firmas tehniskā bāze nepārtraukti tiek atjaunota, sekojot inovācijām uzkopšanas servisa tirgū. Jaunākās iekārtas un tehnika – tas viss ļauj piedāvāt pašu augstāko pakalpojumu kvalitāti un ātrāku darbu izpildi. Tikai un vienīgi šādi pakalpojumu cena klientiem tiek ievērojami samazināta.

Dubults neplīst! Mūsu firma pielieto vienkāršu, bet efektīvu vadības un kontroles sistēmu – katrai darba grupai objektā ir savs virsvadītājs, kurš seko līdzi veicamajiem darbiem un to izpildei. Šāda pieeja nodrošina dubultu darba kvalitātes kontroli.

Svarīgi! Uzkopšanas firma SIA „MARIX M” sniedz garantiju par savu darbu ar apdrošināšanu! Firma ir apdrošinājusi vispārējo civiltiesisko atbildību EUR 142 000 apmērā.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000