LAT RUS

Pakalpojumi: Uzkopšana pēc celtniecības - Tīrīšana pēc remonta - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā

Uzkopšana pēc celtniecības

Celtniecība ir pabeigta, remonta darbi ir noslēgušies - ilgi gaidīts un ļoti patīkams brīdis. Tomēr, lai izbaudītu labi padarīta darba augļus, atlicis vien pēdējais, bet ne mazāk svarīgais uzdevums - uzkopšana pēc remonta vai būvniecības.

  •     Netīrumus un traipus notīrīsim no ikvienas virsmas
  •     Telpās likvidēsim smakas, piešķirsim svaigumu
  •     Visu lieko savāksim un aizvāksim

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Marix M - profesionāļi uzkopšanā un tīrīšanā

Bieži uzkopšana pēc būvniecības darbiem attiecas ne tikai uz ēkas telpām, bet arī fasādi un apkārtējo teritoriju. Tāpēc mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais jebkura veida profesionālai uzkopšanai un ģenerālai tīrīšanai - gan aprīkojums un iekārtas, gan īpaši apmācīti speciālisti.

 Pakalpojumi: Uzkopšana pēc celtniecības - Tīrīšana pēc remonta - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Uzkopšana pēc celtniecības un remonta darbiem - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Uzņēmums uzkopj - Uzkopšana pēc celtniecības un remonta - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Firma uzkopj - Uzkopšana pēc celtniecības un remonta - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Uzkopšana pēc būvniecības, celtniecības un remonta darbiem, cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Pakalpojuma cenas

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Uzkopšana pēc celtniecības  0,75 - 3,50 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Esat aicināti noskaidrot precīzas cenas un mūsu iespējas par uzkopšanu un tīrīšanu pēc celtniecības un remonta darbiem, sazinoties ar mūsu uzņēmuma speciālistiem.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000