LAT RUS

Pakalpojumi: Teritorijas uzkopšana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā

Teritorijas uzkopšana

Mūsu uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze dažādu teritoriju uzkopšanā, kā arī visa nepieciešamā tehnika un aprīkojums, lai darbu veiktu profesionāli un sniegtu teicamu rezultātu. Teritorijas uzkopšanas pakalpojumi ar individuālu pieeju katram klientam!

Teritorijas uzkopšanas pakalpojumi:

  •     ikdienas teritorijas uzkopšanas darbi (ietves, zaļā zona un ceļu braucamā daļa);
  •     jebkura veida ceļa segumu tīrīšana, tajā skaitā atbrīvošana no ieaugušas zāles;
  •     zālāju pļaušana un kopšana;
  •     teritorijas atbrīvošana no būvgružiem;
  •     lapu savākšana un izvešana rudens lapkritī;
  •     sniega tīrīšana un izvešana
  •     u.c.

Mūsu uzņēmums uzņemas atbildību par savu darbu - vispārējā civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta par EUR 142 000. Kā arī speciālista konsultācija, objekta apskate un teritorijas uzkopšanas tāmes sastādīšana ir bez maksas!

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Tīra un sakopta teritorija - Jūsu īpašuma vizītkarte!

Neatkarīgi no tā, cik liela ir Jūsu īpašuma teritorija, cik noslogota tā ir un kur izvietota, mēs parūpēsimies, lai viss būtu tīrs un sakopts. Jums nav jātērē savs laiks, nav jāalgo vairāki atsevišķi darbinieki (piemēram, sētnieks, dārznieks u.tml.), tāpat nav jādomā par īpaši katram darbam nepieciešamās tehnikas iegādi, uzturēšanu un apkopi.

Teritorijas uzkopšanā tiek izmantoti tikai profesionāli un videi nekaitīgi uzkopšanas līdzekļi, ķīmija un tehnika. Gan sētnieki, gan speciālo darbu veicēji ir kvalificēti un ar augstu atbildības sajūtu pret Jūsu īpašumu un savu veicamo darbu.

Teritorijas uzkopšanas pakalpojuma cena

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Teritorijas ikdienas uzkopšana 0,10 - 1,00 par m2
Teritorijas vienreizēja uzkopšana Pēc vienošanās
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas
 Pakalpojumi: Teritorijas uzkopšana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Teritorijas uzkopšanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Teritorijas uzkopšanas uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā Teritorijas uzkopšanas firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Teritorijas uzkopšanas serviss, cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Esat aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām tieši Jūsu teritorijas uzkopšanā. Kā arī uzziniet par visām pārējām mūsu iespējām uzkopšanas un tīrīšanas jomā - visi mūsu sniegtie uzkopšanas pakalpojumi.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000