LAT RUS

Pakalpojumi: Sniega tīrīšana no jumtiem, cena

Jumtu attīrīšana no sniega un lāstekām

Mēs veicam jumtu tīrīšanu no sniega un lāstekām, izmantojot šim nolūkam paredzētu profesionālu un sertificētu aprīkojumu, ievērojot darba drošības un galvenās LR likumdošanas prasības.

Jumtu tīrīšanas pakalpojumi ietver:

  •     jumta seguma attīrīšanu no sniega slāņa;
  •     jumta apledojuma likvidēšanu;
  •     aizsalušu jumta noteku un malu attīrīšanu no ledus;
  •     atbrīvošanu no lāstekām;
  •     notīrītā sniega savākšanu.

Jumtu tīrīšanas speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana ir bez maksas! Kā arī uzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par EUR 142 000.

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Savlaicīga un profesionāla jumtu tīrīšana - pasargāta ēka un cilvēki!

Lai rūpētos par gājēju drošību un pasargātu jumta konstrukcijas no pārslodzes un pat deformēšanās, jāveic savlaicīga jumtu attīrīšana no sniega un lāstekām. Īpaša uzmanība jāpievērš stikla jumtiem un jumtiem ar jumta logiem.

Jumta tīrīšanas darbus ieteicams uzticēt profesionāļiem, kuri ir instruēti darba drošības normu ievērošanā un ir apmācīti veikt darbus ar augstu sarežģītības pakāpi.

Neatlieciet jumta tīrīšanas pakalpojuma pieteikumu uz pašu pēdējo brīdi!

 Pakalpojumi: Sniega tīrīšana no jumtiem - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Sniega tīrīšana no jumtiem - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Sniega tīrīšana no jumtiem, uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Sniega tīrīšana no jumtiem, firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām, cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Jumtu tīrīšanas pakalpojuma cena

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Jumtu attīrīšna no sniega un lāstekām  0,40 - 1,00 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām tiešu Jūsu jumtu tīrīšanā. Kā arī iepazīstieties ar pārējiem mūsu uzņēmuma sniegtajiem uzkopšanas pakalpojumiem.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000