LAT RUS

Pakalpojumi: Paklāju ķīmiskā tīrīšana pie klienta

Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Piedāvājam dažāda veida paklāju u.c. mīksto grīdas segumu, kā arī mīksto mēbeļu un matraču DZIĻO ķīmisko tīrīšanu ar ES sertificētu, Itālijā ražotu profesionālo tehniku un līdzekļiem.

Ķīmisko tīrīšanu nodrošinām, izbraucot pie klienta.

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Jūsu ieguvumi pēc mūsu dziļās ķīmiskās tīrīšanas:

  •     Iespaids – DZIĻĀ ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA ir visefektīvākais tīrīšanas veids
  •     Sajūtas – atbrīvo no smakas, piešķir svaigumu
  •     Drošība – novērš statisko elektrību (paklājiem, matračiem)
  •     Veselība – iztīra mikroelementus bez kaitīgas ķīmijas, kas ir īpaši svarīgi maziem bērniem un mājdzīvniekiem

Kādus līdzekļus un tehniku izmantojam?

Izmantojam Itālijā ražotu, ES un Latvijā sertificētu profesionālo inventāru un tīrīšanas līdzekļus, kas nerada nekādu kaitējumu cilvēkiem. Tas ir īpaši svarīgi, ja telpās uzturas bērni un mājdzīvnieki.

Cik efektīvi iztīrām?

Izmantojot mūsu līdzekļus, var iztīrīt pat tādus traipus, kas dziļi ieēdas audumā, kā vīna, eļļas, tintes, kafijas traipus, košļājamās gumijas u.c. vielas. Vienmēr pirms darbu uzsākšanas tiek novērtēts materiāls un klients konsultēts par tīrīšanas veidu.

Cik regulāri būtu jāveic dziļā ķīmiskā tīrīšana?

  1. Regulāri – lai rūpētos par veselību! Telpās ar nelielu cilvēku intensitāti dziļo ķīmisko tīrīšanu iesaka veikt vienu reizi gadā. Savukārt, ja tā ir telpa, kur ik dienu apgrozās daudz cilvēku, tad 2 reizes gadā.
  2. Regulāri – lai traips nesabojā materiālu! Traips, kas ilgi iedarbojies, pats izkodinās materiālu, padarīs to gaišāku pēc tīrīšanas. Un tieši tāpēc, lai Jūsu mīkstās mēbeles un grīdas segums ilgi būtu kā jauns, neļaujiet iedzīvoties traipiem. Tīriet laicīgi!
  3. Regulāri – lai pasargātu no izdilšanas un izbalēšanas! Ja ilglaicīgi netiek iztīrītas smalkās smilšu daļiņas, ko nevar izsūknēt ar parasto putekļu sūcēju, tad tās visu laiku darbojas kā smalks smilšpapīrs un lēnām nodeldē krāsu, paātrina materiāla izdilšanu.

Paklāju ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu cena

Paklāju ķīmiskās mazgāšanas un tīrīšanas izbraukuma minimālā maksa ir 60,00 EUR. Lai nokļūtu objektā ārpus Rīgas pilsētas robežām, cenai tiek pieskaitīti transporta izdevumi 0,28 EUR par km.

 Pakalpojumi: Paklāju ķīmiskā tīrīšana pie klienta mājās, birojā u.c. - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Paklāju ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Paklāju ķīmiskās tīrīšanas uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Paklāju ķīmiskās tīrīšanas firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Paklāju ķīmiskās tīrīšanas serviss, cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā
Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Paklāju DZIĻĀ ķīmiskā tīrīšana 0,60 - 2,00 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

* Visas paklāju DZIĻĀS ķīmiskās tīrīšanas cenas ir norādītas EUR bez 21% PVN.

Mūsdienu ērtības nav iedomājamas bez mīkstām mēbelēm un grīdas seguma. Toties neviens noteikti negribētu zināt, ko sevī ir uzkrājuši šie mūsu ikdienas pavadoņi. Rīkojoties tālredzīgi un regulāri, to arī nekad neatklāsiet.

Lai noskaidrotu precīzas cenas un mūsu iespējas par tieši Jūsu paklāju un mīksto mēbeļu DZIĻO ķīmisko tīrīšanu, sazinieties ar uzņēmuma speciālistiem. Kā arī esat aicināti iepazīties ar pārējiem mūsu uzņēmuma profesionālajiem tīrīšanas un uzkopšanas pakalpojumiem.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000