LAT RUS

Pakalpojumi: Marmora pulēšana - Grīdas kopšana, cena

Marmora pulēšana

Piedāvājam marmora grīdas pulēšanu ar dimanta ripu tehnoloģiju. Apstrādājot marmoru ar šo tehnoloģiju, skrāpējumi un nelīdzenumi, kas radušies dēļ nolietojuma, tiek nopulēti. Rezultātā marmors izskatās kā jauns - spožs, gluds un tīrs.

Marmora kopšanas speciālista konsultācija, objekta apskate, marmora grīdas stāvokļa novērtēšana un tāmes sastādīšana ir bez maksas!

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Marmora elegantais skaistums ir rūpju vērts

Marmora grīdas nenoliedzami ir viens no skaistākajiem grīdas segumiem. Tas liecina par labu gaumi un prestižu. Tomēr jāņem vērā, ka šāds skaistums prasa ļoti rūpīgu un, galvenais, pareizu kopšanu!

Ikdienas kopšana ir nepieciešama, bet tā nenodrošinās marmora grīdas ilgmūžību un nevainojamu izskatu.

Marmora grīdas atšķirībā, piemēram, no granīta, ir mazāk izturīgas pret nolietojumu un apkārtējās vides iedarbību. Marmora grīdas ar laiku nolietojas. Tajās izveidojas sīki skrāpējumi un nelīdzenumi, kas grīdai liek izskatīties nonēsātai.

Ja marmora seguma grīdas atrodas telpās ar lielu apmeklējuma intensitāti, ar ikdienas kopšanu būs par maz. Abrazīvi putekļi un smilšu graudi, kas nonāk uz grīdas no apaviem, ar laiku marmoru padara raupju. Plaisās uzkrājas netīrumi un mitrums, kas bojā dabīgo akmeni.

Īpaši jutīgs marmors ir pret skābu un sārmainu vidi. Pēc ziemas sezonas, kad ielas un ceļi tiek kaisīti ar smilts un sāls maisījumu, noteikti būs jāveic marmora atjaunošana - tīrīšana, pulēšana.

 Pakalpojumi: Marmora grīdas pulēšana un kopšana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Marmora grīdas pulēšanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Marmora grīdas pulēšanas uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Marmora grīdas pulēšanas firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Marmora grīdas pulēšanas serviss, cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Marmora pulēšanas pakalpojuma cena

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Marmora pulēšana  2,00 - 3,00 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Vienmēr esat laipni aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām tiešu Jūsu marmora grīdas sakopšanā. Kā arī uzziniet par visām mūsu iespējām uzkopšanas un tīrīšanas jomā - Marix M uzkopšanas pakalpojumi.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000