LAT RUS

Fasādes mazgāšanas pakalpojumi, cena

Logu mazgāšana

Mēs veicam ēku fasāžu stiklu un logu rāmju mazgāšanu ar specializētu un inovatīvu tehniku. Izmantojot šādu tehniku, mēs ietaupām darbam nepieciešamo laiku un, pats galvenais, Jūsu naudu. Uzticiet rūpes par Jūsu ēkas logiem mūsdienīgam uzkopšanas servisam!

Profesionāli logu mazgāšanas un tīrīšanas pakalpojumi:

  • Logu mazgāšana lielā augstumā, jebkurā slīpumā
  • Grūti aizsniedzamu logu mazgāšana
  • Mazgāšana līdz ~25 metriem bez pacēlāja
  • Biroju, veikalu, privātmāju u.c. logu mazgāšana

Logu mazgāšanas speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana ir bez maksas! Kā arī mēs uzņemamies atbildību par savu darbu - uzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par EUR 142 000.

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Visa veida ēku logu mazgāšana jebkurā augstumā

Mums nav būtiski, cik lieli, plaši un augstu ir logi Jūsu ēkai, tie būs tīri un gaiši! Ja logu tīrīšanu no telpu iekšpuses var veikt pašu spēkiem, tad no ārpuses visbiežāk tas ir riskants vai neefektīvs pasākums. Īpaši gadījumos, ja logi ir jaunākās paaudzes un augstos ēkas stāvos. Tas pats attiecas uz veikalu skatlogiem.

Mūsu uzņēmums ēku logu un fasādes mazgāšanu veic ar tīru, caur filtrācijas iekārtām laistu ūdeni, kas neatstāj nogulsnes un nepiesārņo apkārtējo vidi. Ar mūsu specializēto un inovatīvo tehniku iespējams veikt ne tikai logu, bet arī visa veida fasāžu mazgāšanu, reklāmas elementu (logo, burtu u.c.) mazgāšanu, kā arī citu grūti aizsniedzamu vietu mazgāšanu lielā augstumā.

Logu mazgāšana līdz 25 metriem bez pacēlāja

Logu mazgāšanai tiek izmantota mūsdienīgākā iekārta, ar tās palīdzību mēs varam nomazgāt logus augstumā līdz pat 25 m, neizmantojot pacēlāju. Tā tiek ietaupīts ne tikai darbu veikšanai nepieciešamais laiks, bet arī Jūsu nauda. Augstumā, kas pārsniedz 25 m, šīs iekārtas iespējas tiek kombinētas ar pacēlāja izmantošanu.

Logu mazgāšanas pakalpojumu cena

Logu mazgāšanas un tīrīšanas izbraukuma minimālā cena ir 60,00 EUR. Lai nokļūtu objektā ārpus Rīgas pilsētas robežām, cenai tiek pieskaitīti transporta izdevumi 0,28 EUR par km.

 Logu tīrīšanas serviss, logu mazgāšanas pakalpojumi Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Logu tīrīšanas serviss, logu mazgāšanas pakalpojumi Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Logu tīrīšana serviss, logu mazgāšanas pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Logu tīrīšanas serviss, logu mazgāšana - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Logu tīrīšanas pakalpojumi, logu mazgāšanas serviss cena Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā
Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Logu mazgāšana 0,40 - 0,80 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

* Logu mazgāšanas cenas norādītas bez PVN (21%)

Uzkopšanas uzņēmums "Marix M" - mūsdienīgas rūpes kristāltīriem logiem!

Uzziniet par visām mūsu iespējām uzkopšanas un tīrīšanas jomā - visi mūsu uzņēmuma uzkopšanas pakalpojumi. Kā arī esat laipni aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām tiešu Jūsu logu mazgāšanā.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000