LAT RUS

Industriālās uzkopšanas pakalpojumi, cena

Industriālā uzkopšana

Mēs piedāvājam profesionālus, augstas kvalitātes industriālo telpu un iekārtu, teritoriju un tehnikas tīrīšanas pakalpojumus. Individuāli risinājumi uzkopšanā katra klienta vajadzībām un prasībām!

Industriālā uzkopšana ietver šādus un citus pakalpojumus:

  •     ražošanas telpu tīrīšanu (grīdu, sienu, plauktu, logu);
  •     ražošanas iekārtu tīrīšanu;
  •     industriālo teritoriju (industriālo parku, ostu u.tml.) uzkopšanu un tīrīšanu;
  •     celtniecības u.c. tehnikas tīrīšanu;
  •     noliktavu telpu tīrīšanu
  •     u.c

Industriālās uzkopšanas speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana ir bez maksas! Uzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par EUR 142 000.

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Industriālā uzkopšana - darbs profesionāļiem

Industriālā uzkopšana ir viens no sarežģītākajiem un atbildīgākajiem uzkopšanas darbu veidiem, jo prasa gan īpašas zināšanas, gan atbilstošu aprīkojumu un speciāli apmācītus darbiniekus, kuri tīrīšanu un uzkopšanu veic saskaņā ar visām darba drošības instrukcijām un prasībām.

Lai netraucētu klienta ikdienas darba ritmu, vienosimies par Jums izdevīgāko uzkopšanas un tīrīšanas laiku. Atcerieties - uzticot veikt industriālo tīrīšanu speciālistiem ar pieredzi šāda rakstura darbos, Jūs ietaupīsiet savu laiku un līdzekļus, iegūstot vislabāko rezultātu. Garantējam savu darbu profesionalitāti un kvalitāti!

 Pakalpojumi: Industriālā uzkopšana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Industriālās uzkopšanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Industriālās uzkopšanas uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Industriālās uzkopšanas firma: iekārtu un celtniecības tehnikas tīrīšana - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Industriālās uzkopšanas serviss, cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Industriālās uzkopšanas pakalpojumu cena

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Industriālā uzkopšana  pēc vienošanās
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Esat aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām industriālajā uzkopšanā. Kā arī uzziniet par citiem mūsu uzņēmuma sniegtajiem uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumiem.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000