LAT RUS

Fasādes mazgāšanas pakalpojumi, cena

Fasādes mazgāšana

Ēka, kas ir pasargāta no laika zoba, ēka, ko visi ievēro jau no liela attāluma, - vai tādu Jūs to vēlaties redzēt gadiem ilgi? Mūsu uzņēmums ēku fasādes mazgāšanā ir ar daudzu gadu pieredzi, kā arī garantē profesionālu un mūsdienīgu pieeju darbam:

  •     Nodrošinām jebkura augstuma ēku fasādes mazgāšanu
  •     Izmantojam inovatīvu tehniku, kas ietaupa klienta naudu
  •     Pielietojam apkārtējai videi tikai saudzīgus līdzekļus

Fasādes mazgāšanas speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana ir bez maksas! Kā arī mūsu uzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par EUR 142 000.

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


Inovācijas fasādes mazgāšanā

Mēs veicam fasādes mazgāšanu ar specializētu un inovatīvu tehniku. Ar šādu īpašu iekārtu iespējams nomazgāt fasādes augstumā līdz pat 25 m, neizmantojot pacēlāju. Rezultātā tiek ietaupīts gan darbu veikšanai nepieciešamais laiks, gan Jūsu NAUDA.

Augstumā, kas pārsniedz 25 m, šīs iekārtas iespējas tiek kombinētas ar pacēlāja izmantošanu. Fasādes mazgāšana notiek ar tīru, caur filtrācijas iekārtām filtrētu ūdeni, kas neatstāj nogulsnes un nepiesārņo apkārtējo vidi. Īpaši netīrās vietās tiek izmantots augstspiediena mazgātājs.

 Fasādes mazgāšanas pakalpojumi - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Fasādes sienu mazgāšana, cena - pakalpojumi Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Fasāžu mazgāšanas pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Namu fasādes mazgāšana, uzkopšana Ēkas fasādes tīrīšana, mazgāšana - serviss Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Fasādes mazgāšanas pakalpojumu cenas

Fasādes mazgāšanas pakalpojumu minimālā cena ir 60,00 EUR. Un gadījumos, kad pie klienta jāizbrauc ārpus Rīgas pilsētas, cenai tiek pieskaitīti transporta izdevumi 0,28 EUR par km.

 Pakalpojums  Cena EUR bez PVN
 Fasādes mazgāšana  0,35 - 0,75 m2
 Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana  Bez maksas

* Visas fasādes mazgāšanas cenas norādītas bez PVN (21%)

Uzziniet par visiem mūsu uzņēmuma sniegtajiem uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumiem. Kā arī esat laipni aicināti uzdot jautājumu par mūsu iespējām un cenām tiešu Jūsu ēkas fasādes mazgāšanā

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000