LAT RUS

Uzticīgākie klienti

 radisson Esam ļoti apmierināti ar SIA Marix M sniegtajiem uzkopšanas pakalpojumiem. Viss vienmēr ir izdarīts kvalitatīvi un laicīgi.
www.radissonblu.com
 maserati  
 minicredit Laipnie SIA Marix M darbinieki veic kvalitatīvus uzkopšanas darbus AS Minicredit birojā. Pateicamies par veiksmīgu sadarbību vairāku gadu garumā!
www.minicredit.lv
 elme SIA Marix M sniedz SIA ELME MESSER L tvertņu mazgāšanas pakalpojumus. Esam pateicīgi par augstas kvalitātes darbu, kas tika izdarīts ļoti operatīvi un profesionāli.
www.elmemesser.lv
saco  
musa-motors

Ar SIA Marix M ir viegli sadarboties, laipni un atsaucīgi darbinieki, kuri atrod risinājumu un profesionālu pieeju jebkurai situācijai. Ātri un operatīvi reaģē uz visiem mūsu izsaukumiem.
www.mmg.lv

izoterms

SIA Marix M ir kompānija ar skatu nākotnē, kas apvieno inovatīvas iekārtas un tehniku ar profesionāliem darbiniekiem, kā rezultātā nodrošina klientam zemākas uzkopšanas izmaksas. Kopš sadarbojamies ar SIA Marix M, esam ieekonomējuši uzkopšanas izmaksas.
www.izoterms.lv

opera  
euroscript Prieks strādāt ar SIA Marix M atsaucīgo kolektīvu. Sadarbojamies jau vairākus gadus un esam apmierināti ar uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem.
www.euroscript.com
cinamon  
multikino Liels paldies SIA Marix M par mums sniegtajiem paklāju ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumiem. Jāuzteic paveikto darbu ātrums un kvalitāte.
www.multikino.lv
stats  

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000