LAT RUS

Pakalpojumi: Grīdas vaskošana

Koka dēļu grīdas vaskošana

Skaista un mājīga telpa ar dabīgā koka grīdu ir kā ēkas vizītkarte un labas gaumes pazīme. Lai laika zobs nesagrauž šo skaistumu, nodrošināsim pareizas rūpes par Jūsu ēkas koka grīdu. Vislabākais veids, kā saglabāt grīdas koka dēļus dabīgus un nebojātus gadiem ilgi, ir dēļu grīdas vaskošana.

Tālr.: 27 087 990 | e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Ieriķu iela 15, Rīga


 

Jūsu ieguvumi pēc koka dēļu grīdas vaskošanas:

  •     dēļu grīda neuzsūks mitrumu;
  •     koka virsma būs pasargāta no abrazīvām vielām u.c. apkārtējās vides substancēm;
  •     grīdai būs piešķirtas pretslīdēšanas īpašības.

Koka dēļu grīdas apstrādei izmanto matētu, pusmatētu vai spīdīgu emulsijas vasku - atkarībā no efekta, ko vēlaties panākt. Atkarībā no vaska veida dēļi izskatīsies vai nu senatnīgi, vai kā tikko ieklāti.

Pēc apstrādes ar pulējamo iekārtu iespējams panākt mūsdienīgu, spožas un slapjas grīdas efektu. Šāda grīda labi izskatīsies, piemēram, viesistabās, radot tikko mazgātas un svaigas grīdas virsmas skatu.

Ar vasku apstrādātie dēļi nedzeltēs un nemainīs savu dabīgo izskatu. Ja izvēlēsieties matētu vaska pārklājumu, telpa ar koka dēļu grīdu iegūs senatnīguma elpu. Viss ir Jūsu ziņā! Jūsu vēlmes, mūsu iespējas, darbs un izcils rezultāts!

Ja tiek ievēroti visi norādījumi par vaskotas dēļu grīdas pareizu ikdienas kopšanu un tīrīšanu, tad vaska kārtas atjaunošana būs nepieciešama tikai vienu reizi gadā.

 Pakalpojumi: Koka dēļu grīdas vaskošana un kopšana - serviss Rīgā, Jelgavā, Ogrē u.c. Latvijā  Koka dēļu grīdas vaskošanas pakalpojumi - serviss Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā u.c. Latvijā Koka dēļu grīdu vaskošana uzņēmums - pakalpojumi Ādažos, Baltezerā, Carnikavā u.c. Latvijā  Koka grīdas vaskošana firma - pakalpojumi Ogrē, Salaspilī, Lielvārdē u.c. Latvijā Koka dēļu vaskošanas serviss, Grīdas kopšana ar vasku cena - pakalpojumi Talsos, Tukumā, Saulkrastos u.c. Latvijā

Koka dēļu grīdas vaskošanas cena

Pakalpojums Cena EUR bez PVN
Koka dēļu grīdas vaskošana  0,85 -1,50 m2
Speciālista konsultācija, objekta apskate un tāmes sastādīšana Bez maksas

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu par vaskošanas iespējām un cenām tieši Jūsu grīdas segumam. Kā arī šeit varat uzzināt par visiem mūsu uzņēmuma uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumiem.

Par mums

aboutus-icon2SIA „MARIX M” ir  uzkopšanas serviss ar profesionālu pieeju, pieredzes bagātu, labi apmācītu, strādāt un pilnveidoties gribošu personālu.

Kontakti

contact main1Tālr.: +(371) 27087990
Fakss: +(371) 67480298
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.marix.lv

baltaUzņēmumam ir apdrošināta vispārējā civiltiesiskā atbildība par
142 000